Witamy Oferta

Agrowypoczynek

KontaktMapa
Agroturystyczne

Agroturystyka

Agrowczasy
Mapa
  www.wsiemianach.pl Zielony li156ć  
space WiatrakZielona trawaZielona trawa  
 
WitamyOfertaGaleriaKontakt  

 

Witamy w naszym zakątku przemiłych i tanich noclegów nad Jeziorakiem, w Siemianach, na naszej posesji umożliwiającej spokojny relaks w otoczeniu przyrody.

Nasz serwis www.wsiemianach.pl ma za zadanie przybliżyć Państwu ten piękny zakątek Polski a jednocześnie zaprosić do spędzenia urlopu w naszych domkach gościnnych - wspaniale wyposażonych przyczepkach kempingowych oraz domku z pokojem 4-o oraz 2-u osobowym.

Miejscowość Siemiany jest położona nad słynnym jeziorem Jeziorak, na terenie powiatu Iława otoczona lasami i dziką przyrodą. Jest to wspaniałe miejsce do spędzenia wakacji nad jeziorem, wyjazdów weekendowych z dala od miasta. Znajdziecie tu spokój i siłę piękna czystego środowiska.

Jeżeli jesteście zwolennikami aktywnego wypoczynku - też znajdziecie wiele atrakcji. Szlaki leśne przemierzone rowerem, wycieczki kajakami, łodziami, czy rowerami wodnymi dostarczą niezapomnianych wrażeń. A wieczorem można zawrzeć wiele znajomości podczas codziennych imprez tanecznych na skraju wsi (poza obszarem noclegów), w przystani nad samym jeziorem. Posiadamy możliwość wypożyczenia rowerów (bezpłatnie) oraz sprzętu wodnego (odpłatnie).

Mamy nadzieję że prezentowana przez nas strona internetowa przyczyni się do odwiedzenia przez Państwo tego wspaniałego miejsca.
Wypoczywający u nas turyści mają do dyspozycji: prysznice, toalety, kuchnię, własne zasilanie 230V, miejsce do grilla i ogniska, mini-plac zabaw dla dzieci, mini-ogród oraz parking w cenie noclegu. Teren jest ogrodzony i oświetlony.

Zapraszamy - kontakt do nas znajdziecie Państwo w sekcji KONTAKT

Tło prawa strona
 
Róg strony

  Witamy Oferta Galeria Kontakt Mapa Informacje